رایگان

کتاب واقعیت های جدید در دنیای کسب و کار

اگر در رویای کسب و کاری هستید قبل از اولین گام تان این کتاب را بخوانید ... کتاب واقعیت های جدید در دنیای کسب و کار را تا به حال من سه بار به طور کامل خوانده ام حالا این کتاب را با عشق به شما عزیزان تقدیم میکنم.

کتاب واقعیت‌‌های جدید در دنیای کسب و کار اثر جیسون فرید و دیوید هاینمایرهانسن، برای کارآفرینان سخت‌کوش در دنیای کسب‌وکار گردآوری شده است، کسانی که از ابداع، رهبری و فتح قله‌های موفقیت لذت می‌برند.

همچنین کتاب واقعیت‌‌های جدید در دنیای کسب و کار (Rework) برای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک مناسب است. کسانی‌ که اگرچه از بزرگان دنیای کسب و کار نیستند اما کسب و کارشان در اولویت زندگی‌شان است و همیشه در جستجوی نکته‌هایی برای بهتر کردن کارشان هستند.

این کتاب ، همچنین به کسانی تعلق دارد که با وجود درگیر شدن با روزمر‌گی دوران کارمندی همیشه با رویای کسب و کار خود زندگی می‌کنند. این طور افراد اگرچه از کاری که می‌کنند لذت می‌برند، اما روسای خود را دوست ندارند و یا شاید این روزمرگی آن‌ها را خسته کرده است و در رویای انجام کاری هستند که عاشقانه دوستش می‌دارند.

اگر تا به حال کسب‌ و کاری نداشتید، اگر از راه‌اندازی کسب‌وکار می‌ترسید، اگر فکر می‌کنید راه‌اندازی یک کسب‌وکار کار هرکسی نیست، این کتاب را تا انتها بخوانید و یک کسب‌وکار برای خود راه‌اندازی کنید و مدیر آن باشید. ما می‌توانیم در هر زمانی خودمان را تغییر دهیم، فقط کافی است که بخواهیم و راهش را بدانیم و بر اساس دانسته‌هایمان اقدام کنیم.

  • قیمت: تومان
10 % تخفیف

معرفی خدمات افزایش فروش مجموعه برندینگ نام تجاری

فروش موفق اولین دغدغه و خواسته هر کسب و کار نوپا یا قدیمی است حال سوال این است برای کسب موفقیت در فروش و رسیدن به حداکثر میزان فروش چه راهکارهایی وجود دارد؟ ما به شما به عنوان یک راهکار ویژه استفاده از خدمات افزایش فروش مجموعه نام تجاری را پیشنهاد می دهیم!

خدمات افزایش فروش نام تجاری بر مبنای خدمات برندینگ به صاحبان کسب و کارها ارائه می گردد بر همین اساس مجموعه نام تجاری بازاریاب و کارشناس فروش مجازی شما خواهد شد و با ارائه و اجرای راهکارهای تاثیرگذار خود , مشتری بیشتری را به سمت کسب و کار شما سوق داده و در نتیجه باعث افزایش فروش شما می گردد.

شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین نام تجاری با شماره تلفن 09363227166 هم اکنون در ارتباط شوید.

  • تعداد جلسات: 1
  • شروع دوره:1398/09/07
  • ظرفیت باقیمانده: 0
  • میزان شهریه: تومان